Avrupa’dan 9 Güzel Motosiklet Rotası

Created with Sketch.

Avrupa’dan 9 Güzel Motosiklet Rotası

Avrupa bana göre görülmesi gereken yerler oranının diplerde olduğu bir kıta, ama yine de güzel rotaları yok diyemem. Son Avrupa seyahatimden derlediğim dokuz rotayı yazdım. Daha gidip görmediğim farklı farklı yerler var. Alpler çok yoğun şekilde pazarlanmaya çalışılsa da sezon dışı zamanlarda mutlu ediyor açıkcası. Bu yazı şimdilik dokuz rotayı içeriyor, olur da tekrardan Avrupa’ya yolum düşerse yeni yeni yerler ekleyip listeyi uzatırım.2 cevap

 1. Cengizhan dedi ki:

  Merhaba iyi günler. Yeni takipçiniz olarak sizin bilgilerinizi ve tecrübelerinizi öğrenmek bilgi almak istiyorum. Bende zaman buldukça kendimi doğaya atmak istiyorum. Bu yüzden gerekli araç ve gereçler hakkında neleri önerirsiniz marka fiyat aralığı tarzında ? İlk olaral çadır öneriniz nedir ?

  • Alp Mor dedi ki:

   Selamlar Cengizhan.
   Şu anda kullandığım ekipmanlar şunlar: https://www.motorumla.net/outdoor-ekipmanlarim/
   Tabii ilk başladığım zamanlar daha alt sınıf ürünler kullanıyordum. Mesela çadırım Quechua Quickhiker 2’ydi ve şahane bir çadırdı, lakin ben 220 liraya almıştım, şimdilerde 400 küsüre satılıyor. Bütçeni bilmiyorum ama 250 TL civarında çadırlar bakabilirsin, mesela Loap güzeldir Quickhiker’a yakın özelliklerde modelleri var ve dediğim paralara bulabilirsin. (Vats, Bora, Garve, Alta) Hoşuna giderse, indirim kuponu vs. yardımcı olurum. Bütçen daha farklıysa da başka tavsiyelerim olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Motosikletim ve çadırımla yedi yıldır yoldayım. Maceralarımı yakından takip etmek istersen: instagram.com/motorumlanet